Projekt ogrodzenia, co zawiera, czy jest konieczny?

Projekt ogrodzenia niewątpliwie jest dużym ułatwieniem dla Inwestorów. Pozwala  od razu sprawdzić  wygląd wymarzonego ogrodzenia, ocenić jego funkcjonalność, umożliwia sporządzenie kosztorysu, a także daje wytyczne firmie, która realizuje budowę.

Znajomość kosztów i możliwość szybkiej wizualizacji ogrodzenia to najważniejsze zalety wynikające z zakupu  projektu. Dzięki tym informacjom Inwestor  jeszcze zanim zdecyduje się na zakup może  zaplanować swój budżet. To również znacznie ułatwia przygotowanie wstępnego harmonogramu prac. Jeśli wiemy ile może kosztować wymarzone ogrodzenie jakich materiałów będziemy potrzebować, znacznie łatwiej zaplanujemy dostawy potrzebnych produktów czy  wynajęcie ekip budowlanych.

Projekt ogrodzenia- wybierz nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzą się przez długie

Projekt ogrodzenia należy dostosować do potrzeb swoich i swojej rodziny, należy zwrócić również uwagę na rozwiązania, które są obecnie stosowane w budownictwie i wśród producentów ogrodzeń, ma to bowiem ogromne znaczenie w kontekście finansowym, funkcjonalnym i wizualnym.  Oferowane przez nas ogrodzenia to już nie tylko bramy, furtki i przęsła, ale także coraz więcej elektroniki, która jest ukryta w skrzynkach pocztowych, oświetleniu ogrodzenia, automatykach bramowych. Odpowiedni dobór i rozmieszczenie tych elementów w projekcie pozwoli na optymalne ich wykorzystanie w aspekcie wizualnym i funkcjonalnym.

Czy projekt ogrodzenia jest konieczny?

Zasadniczo nie, w przypadku naszej oferty projekt jest usługą dodatkową, nieobligatoryjną.                  Kalkulację kosztów przygotowujemy w oparciu o przedstawione przez Klienta wstępne założenia, następnie podczas pomiaru określamy wszystkie detale, szczegóły dotyczące rozmieszczenia poszczególnych elementów, służymy poradą jak optymalnie zagospodarować posesję. Decyzja o kupnie projektu leży po stronie Inwestorów, z uwagi na udogodnienia jakie niesie ze sobą projekt (wizualizacja ogrodzenia i wytyczne dla firm wykonawczych) wielu Klientów poprzedza zakup naszego ogrodzenia kompleksowym projektem, niemniej jeśli chodzi o nas radzimy sobie w każdych okolicznościach, stoimy więc frontem do Klienta w tej materii i ostateczną decyzje pozostawiamy Państwu.

Czy projekt jest płatny?

Tak, nasze projekty są odpłatne, spersonalizowane i przygotowywane przez architekta w wersji 2D lub 3D.

Co może zawierać projekt?                                                                                                                                zakres ma wpływ na cenę

  • wizualizacje 2D,
  • 3D,
  • koncepcje,
  • fotorealistyczne wizualizacje 3D,
  • rysunek fundamentów,
  • instalacje elektryczne,
  • spotkanie z projektantem,
  • zmiany projekcie,
  • pomiar i kosztorys.

W razie zainteresowania usługą prosimy o kontakt biuro@lakate.pl

lub pod numerem +48 510 212 708

 

Facebook
Instagram